iki eşittir bire

"Nous sommes nos choix."

"A non-writing writer is a monster courting insanity."

"Uçurumlar birleştirir yüksek tepeleri."

"...küçük zamanlar birikti, büyük şeyleri ezip geçti. "Bu baskılara, bu sertliğe dayanamam" diyordum; zamanla her şey yumuşadı. Düşünceler insanın canını acıtmıyor; biraz sersemletiyor o kadar. Şiddet değil, süreklilik insanı yıkıyor."

20 Temmuz 2013

Jason Mraz 19 Temmuz 2013 İstanbul

Ve Bucket List'imden bir madde daha silinmiş oldu 19 Temmuz 2013 itibariyle.
Ben her yıl başka bir diziye, müziğe, filme sarar ve onların içinde olduğu yazılar yada fotoğraflar paylaşırım koca sosyal medyamda ama  jason  2007'den beri bir istisna olarak her zaman dinlediğim, cümleler yazdığım adam oldu. Bu yüzden tanışmam beklenen şeydi ve tanışmamla beraber pau gasol'le tanışmamdan sonra pastayı ne dilekle üflersem gerçek olur argümanımın da bir tane daha kanıtı olmuş oldu.

Hayatımda gittiğim en güzel konser, jason mraz dünyadaki en sevimli insandı.
Tanıştığımda o sanki yıllardır tanışıyormuşuz gülüşü, buradan çıkınca içmeye bakışıyla dünyanın en doğal ünlüsü ilan ediyorum kendisini.

08.09.10 Pau Gasol
19.07.13 Jason Mraz
Herhalde artık kimse dreams are my reality dediğim zaman şaşırmaz.

Konserde geziparkıyla ilgili bir sürü şey söyledi. Zaten adamın kendisi biraz daha uğraşsa doğayla bütün bir yaşantı gerçekleştireceği için beklenmeyen bir şey değildi.
Bella luna söylemedi, details in the fabric söylemedi, life is wonderful söylemedi
ama hayatımda en çok sevdiğim şarkıyı, song for a friend'i söylediği için umrumda değil. Dünyanın en güzel konseriydi.Bıraksalar saatlerce dinlerdim.

 "Just know wherever you go, you can always come back İstanbul."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder